Lvivo ir Krokuvos gatvių pokyčių vizija

2024-04-06

Gegužės 9 d. 18 val. „ID Vilnius“ kviečia gyventojus, vietos verslininkus ir visus, besidominčius pokyčiais Šnipiškėse į Lvivo ir Krokuvos gatvių pokyčių vizijos pristatymą. Susitikimo metu bus pristatomi „ID Vilnius“ parengti gatvių priešprojektiniai pasiūlymai, dalyviai galės užduoti klausimus ir teikti savo pastebėjimus gatvių raidos gairėms.

Susitikimas vyks Vilniaus miesto savivaldybės (Konstitucijos pr. 3) 20-ame aukšte. Susitikimo metu specialistai pristatys nagrinėjamos teritorijos raidos perspektyvas, Lvivo ir Krokuvos gatvių vizijas bei darnaus judumo (įskaitant ir viešojo transporto) perspektyvą šioje teritorijoje. Po pristatymo vyks diskusija prie teminių stalų – dalyviai galės paklausti ir išsakyti nuomonę apie kuriamus Lvivo ir Krokuvos gatvių dizaino principus ir su šiomis gatvėmis besiribojančias viešąsias erdves.

Ketinančius dalyvauti kviečiame registruotis: https://forms.office.com/e/dxT973Av2E

Gatvių vizijų schemos bus paskelbtos „ID Vilnius“ ir Vilniaus savivaldybės interneto puslapiuose gegužės 7 d. (antradienį). Užsiregistravusiems dalyviams gatvių schemos bus atsiunčiamos registracijos anketoje nurodytu el. paštu.

Gatvių priešprojektinių pasiūlymų tikslas – suteikti gaires ateityje įgyvendinant Lvivo ir Krokuvos gatvių bei su gatvėmis susijusių žaliųjų erdvių remonto ir atnaujinimo projektus.

Daugiau informacijos.