Realios situacijos trimatis žemėlapis leidžia ne tik pamatyti miestą virtualiai, bet ir vertinti jame vykstančius pokyčius. Interaktyvus žemėlapis padeda matyti jūsų gyvenamoje teritorijoje planuojamas viešąsias erdves, gyvenamuosius namus, kelius ir kitus projektus. Kiekvienam yra suteikta galimybė matyti vykdomus ir suplanuotus projektus, įvertinti jų svarbą gyvenimo kokybei.

3D miesto žemėlapis savivaldybei ir projektavimo, nekilnojamo turto įmonėms ir visiems, prisidedantiems prie miesto gerovės, leidžia suprasti, kokį poveikį suplanuoti projektai turės miesto vystymuisi bei miestiečių gerovei.

Visuomenei pristatomi penki interaktyvūs žemėlapiai:

Realaus vaizdo 3D modelis – pateikta dabartinė miesto situacija, suteikiama galimybės susipažinti su miesto pokyčiais ir plėtros kryptimis

3D miesto maketas – detaliai vaizduojami miesto pastatai ir objektai.

Įstrižo vaizdo aeronuotraukos – iš skirtingų pusių vaizduojama teritorija ir joje esantys objektai. Šalia jūsų namų esantį parką galite matyti iš skirtingų pusių.

Projektiniai pasiūlymai ir techniniai projektai – informacija apie numaotmą statinių projektavimą ir sprendinius

Saulės energijos potencialas – pateikiama bendroji saulės spinduliuotės rodiklių informacija, leidžianti įsivertinti saulės baterijų potencialą jūsų biuro pastate ar daugiabutyje.