Gyventojai kviečiami kartu atrasti medinių Šnipiškių savitumą

2024-01-22

snipiskes id vilnius

Kaip apibūdintumėte medines Šnipiškes? Kokie vaizdiniai, garsai, spalvos ar medžiagos iškyla? Kokia yra medinių Šnipiškių vietos dvasia? Visus šiuos „ID Vilnius“ kartu su Vilniaus miesto savivaldybe kviečia medinių Šnipiškių gyventojus tyrinėti ir atrasti šios unikalios teritorijos vietos dvasią (lot. genius loci – subjektyviai jaučiama ypatinga tam tikros vietovės atmosfera).

2024 m. sausio 29 d., pirmadienį, 18:00 val. Vilniaus miesto savivaldybės 20 aukšto salėje vyks metų programos, skirtos medinių Šnipiškių vietos dvasios tyrimui pristatymas ir diskusija. Dalyvių registracija: https://forms.office.com/e/xH8G9Hubxu

Medinių Šnipiškių gyventojams skirtoje metų trukmės programoje: įvairūs susitikimai ir kūrybinės dirbtuvės; bendradarbiavimas su antropologais ir menininkais; kultūros paveldo objektų restauracijos dirbtuvės ir kitos veiklos.

Pirmojo susitikimo metu gyventojai bus kviečiami diskutuoti, pateikti savo siūlymus programai, lūkesčius.

Pirmojo susitikimo informaciją rasite ir Facebook tinkle: https://fb.me/e/1SGMUlURt

Apie projektą:

Vilniaus miesto savivaldybės užsakymu UAB „ID Vilnius“ įgyvendina projektą „Bendruomenės telkimas ir įtraukimas į Šnipiškių medinės architektūros atgaivinimo programą“. Projekto tikslai:

– aprašyti medinių Šnipiškių vietos dvasią;

– didinti vietos gyventojų sutelktumą;

– įgalinti nekilnojamo kultūros paveldo objektų savininkus pasinaudoti Vilniaus paveldotvarkos programos finansinėmis priemonėmis.

 

S. Žiūros nuotr.