Darbą pradėjo naujoji „ID Vilnius“ valdyba

2024-04-10

id vilnius valdyba

Balandžio 10 d. darbą pradėjo nauja bendrovės „ID Vilnius“ valdyba. Iš keturių profesionalų sudaryta naujoji valdyba išrinkta 4 metų kadencijai ir dirbs iki 2028 m. kovo 1 d.

„ID Vilnius“ valdybą sudaro keturi nariai, iš kurių trys yra nepriklausomi: Emilija Toleikė – UAB „Pandos“ finansų direktorė, Paulius Samoška – UAB „Baltics medical“, vadovas ir MB „Familia holding“, narys, vadovas, Skirmantas Mačiukas – UAB „Circle K Lietuva“ vadovas ir Laura Kairienė – vyriausioji Vilniaus miesto architektė

Susirinkusi į pirmąjį posėdį valdyba pirmininku išrinko Paulių Samošką. Jis pabrėžė Vilniaus miesto virtualaus dvynio vystymo svarbą.

„Į naujai suformuotą valdybą atsinešame skirtingas kompetencijas, kurios padės „ID Vilnius“ tapti miesto gyvenimo ir plėtros, pagrįstos duomenimis įmone, kuri geba kurti ir valdyti miesto tvariam ir inovatyviam funkcionavimui skirtus skaitmeninius sprendimus“, – teigė P. Samoška.

100 proc. įmonės akcijų priklauso Vilniaus miesto savivaldybei. Jos administracijos direktorius Adomas Bužinskas išskyrė jau sukurtų „ID Vilnius“ virtualių įrankių tobulinimą ir tvarų miesto planavimą.

„Kartu su savivaldybės Inovacijų ir technologijų grupe „ID Vilnius“ jau paklojo stiprius pamatus skaitmenizuojant duomenis ir kuriant virtualius įrankius gyventojams. Todėl dabar tikimės didesnio dėmesio toliau tobulinant sukurtų įrankių patogumą ir pritaikymą kuo plačiau jais naudotis.

Kitas iššūkis, su kuriuo susiduria įmonė – tvarus miesto planavimas, todėl didžiausias lūkestis projektuojant bei planuojant miesto teritorijas, judėjimą ir paslaugų teikimą yra užtikrinti, kad šie principai būtų prioritetas kuriant patogų gyvenimą vilniečiams”, – sakė A. Bužinskas.

Nuo 1996 metų veikianti įmonė „ID Vilnius“ miestui teikia teritorijų planavimo, projektavimo, GIS sistemų palaikymo ir priežiūros, inspektavimo bepiločiais orlaiviais bei duomenų valdymo paslaugas.